Skaner optyczny

Skanowanie optyczne to nowoczesna technologia, która udowodniła swoją przydatność w wielu gałęziach biznesu. Skaner optyczny do elementów obrotowych jest obecnie niezbędnym składnikiem kontroli jakości w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Pomaga w natychmiastowym wychwyceniu wszelkich nieprawidłowości na linii produkcyjnej, daje możliwość wykonywania ekspresowych i dokładnych pomiarów na dużej grupie produktów. W naszej ofercie zamieszczamy kompleksowy pakiet skanerów w formie automatycznych systemów skanujących. Skaner optyczny występuje w wielu rozmiarach, dostosowanych do gabarytów skanowanych przedmiotów lub obiektów. Każde rozwiązanie technologiczne zostaje dostosowane do wymagań firmy klienta i specyficznych uwarunkowań branżowych.
poznaj Szczegóły
Wysoka rozdzielczość
Większa wydajność
Szybki zwrot inwestycji

VICIVISION

VICIVISION X

Optyczne urządzenia pomiarowe zaprojektowane specjalnie do pomiaru małych mikro elementów obrotowych, implantów dentystycznych i precyzyjnych elementów mikro-mechanicznych.
Opis i specyfikacja
Bezkontaktowy optyczny system pomiarowy
Podwójny system kompensacji temperatury
Wbudowany STEP-MASTER (wzorzec)
Wyniki w CSV i PDF
Dokładność pomiar. śred.: 1,5+D([mm]/100) μm
Dokładność pomiar. dług.: 4+L([mm]/100) μm
Powtarzalność pomiar. śred.: 0,4 μm
Powtarzalność pomiar. dług.: 3 μm

VICIVISION PRIMA

Seria kompaktowych i ergonomicznych urządzeń pomiarowych o bezkonkurencyjnym stosunku ceny do wydajności. Automatyczny i szybki pomiar bezpośrednio na produkcji.
Opis i specyfikacja
Bezkontaktowy optyczny system pomiarowy
Podwójny system kompensacji temperatury
Wbudowany STEP-MASTER (wzorzec)
Wyniki w CSV i PDF
Dokładność pomiar. śred.: 1,5+D([mm]/100) μm
Dokładność pomiar. dług.: 3,5+L([mm]/100) μm
Powtarzalność pomiar. śred.: 0,4 μm
Powtarzalność pomiar. dług.: 2 μm

VICIVISION TECHNO

Wysoko precyzyjne i niezawodne urządzenia pomiarowe do zadań specjalnych. Zostały zaprojektowane tak, aby dostosować się do obecnych i przyszłych wymagań produkcyjnych.
Opis i specyfikacja
Bezkontaktowy optyczny system pomiarowy
Podwójny system kompensacji temperatury
Wbudowany STEP-MASTER (wzorzec)
Wyniki w CSV i PDF
Dokładność pomiar. śred.: 1+D([mm]/100) μm
Dokładność pomiar. dług.: 3+L([mm]/100) μm
Powtarzalność pomiar. śred.: 0,3 μm
Powtarzalność pomiar. dług.: 1,2 μm
Skaner optyczny elementów obrotowych jest urządzeniem dostarczającym niezwykłej precyzji i szybkości w realizacji zadań pomiarowych czy inspekcyjnych, co przekłada się na wzrost zdolności produkcyjnej, a tym samym ograniczenie kosztów w firmie. Oprócz dostarczania skanerów optycznych, specjalizujemy się także we wdrażaniu dedykowanego oprogramowania, wzbogaconego o personalizowany zestaw funkcji. Usługi NA TECHNOLOGY obejmują również wszelkie akcje kalibracyjne i zaawansowany serwis techniczny, co pozwala utrzymać urządzenia w pełnej gotowości operacyjnej. Doświadczeni doradcy przejmują na siebie obowiązki w zakresie planowania infrastruktury skanującej.

Oferta NA TECHNOLOGY stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie dowolnego sektora przemysłu na szybkie i automatyczne systemy pomiarowe. Jako oficjalny dystrybutor urządzeń skanujących, gwarantujemy doskonałą jakość na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Cały nasz wysiłek koncentrujemy na zapewnieniu klientom gotowych do użycia systemów, wyposażając ich także w pakiet szkoleń dotyczących prawidłowej eksploatacji. Optyczna maszyna pomiarowa wypełnia zatem szereg kluczowych zadań, ściśle związanych z kontrolą jakości i optymalizacją kosztów.
skontaktuj się z nami
EFFECTIVE INDUSTRIAL SOLUTIONS

Optyczna maszyna pomiarowa 
w ofercie NA TECHNOLOGY

Działamy jako oficjalny dystrybutor marki VICIVISION na polskim rynku, dostarczając klientom z sektora przemysłu systemów pomiarowych. W asortymencie tego producenta znajduje się m.in. optyczna maszyna pomiarowa do elementów obrotowych, niezbędna w przemyśle motoryzacyjnym. Skanery do elementów obrotowych to autonomiczne stanowiska pomiarowe, w pełni przygotowane do realizacji różnych zadań. Wbudowane oprogramowanie pozwala na konfigurację algorytmu względem przedmiotów poddawanych pomiarowi. Istnieje możliwość doposażenia urządzeń w głowice stykowe, co rozszerza ich funkcjonalność na pomiar cech wykraczających poza skanowanie optyczne.
skontaktuj się z nami
EFFECTIVE INDUSTRIAL SOLUTIONS
PROFORMAT